ΠΑΟΚ - Ντιναμό Ζάγκρεμπ: Υπέροχη κεφαλιά του Τόμας και ο Δικέφαλος πήρε προβάδισμα πρόκρισης πριν το ημίχρονο! (vid)

ελλαδα

Πριν καν ολοκληρωθεί το πρώτο ημίχρονο, ο ΠΑΟΚ κατάφερε να πάρει προβάδισμα πρόκρισης κόντρα στην Ντιναμό Ζάγκρεμπ καθώς ο Μπράντον Τόμας έκανε το 3-0.

Η εξαιρετική εικόνα του ΠΑΟΚ στο πρώτο ημίχρονο μεταφράστηκε σε μία μεγάλη ανατροπή του σκορ από το πρώτο ματς (2-0) πριν καν ολοκληρωθεί το πρώτο 45λεπτο κόντρα στην Ντιναμό Ζάγκρεμπ.

Συγκεκριμένα στο 42ο λεπτό, ο Τάισον έκανε μία εντυπωσιακή σέντρα και βρήκε τον Μπράντον Τόμας, ο οποίος με υπέροχη κεφαλιά- «ψαράκι» νίκησε τον αντίπαλο πορτιέρε για το 3-0.