Ίλιτς: «Ελπίζω να μην μας επηρεάσουν τα πέντε γκολ»

Ο Ίλιτς

Ο Σέρβος τεχνικός της ομάδας του Ατρόμητου, Σάσα Ίλιτς, μετά τη βαριά ήττα από την ΑΕΚ με 5-0 τοποθετήθηκε για την εικόνα της ομάδας του.

Ο προπονητής της ομάδας του Ατρόμητου, Σάσα Ίλιτς, μετά το 0-5 της ΑΕΚ είπε στην κάμερα της NOVA: «Συγχαρητήρια στην ΑΕΚ. Στο πρώτο ημίχρονο είχαμε πολλά προβλήματα και η ΑΕΚ έβαλε δύο γρήγορα γκολ. Στο δεύτερο ημίχρονο προσπαθήσαμε να παίξουμε καλύτερα. Ο αέρας δεν μας βοήθησε και είχαμε μια δυο στιγμές αλλά η ΑΕΚ σκόραρε, ήταν καλύτερη και άξιζε τη νίκη.

Ξέρω ότι έχουμε δύσκολη αποστολή στο Κύπελλο με τον Παναθηναϊκό. Πρέπει να συνέλθουμε και να προετοιμαστούμε για να παίξουμε καλύτερα. Ελπίζω να μην μας επηρεάσουν τα πέντε γκολ».

@Photo credits: eurokinissi