Παναθηναϊκός - Ανζέ: Εκπληκτικό buzzer-beater της Σταυρούλας Κόνιαλη από το κέντρο (vid)

koniali

Η Σταυρούλα Κόνιαλη πέτυχε ένα απίστευτο τρίποντο από το κέντρο στην εκπνοή του ημιχρόνου ανάμεσα στον Παναθηναϊκό και την Ανζέ για την δεύτερη αγωνιστική του EuroCup Women.

Ο Παναθηναϊκός δεν κατάφερε να πάρει τη νίκη επί της Ανζέ, γνωρίζοντας εν τέλει την ήττα με 86-75 για την δεύτερη αγωνιστική του EuroCup Women. Ωστόσο, το highlight της αναμέτρησης ανήκε αναμφίβολα στις «πράσινες» χάρη στο απίστευτο σουτ που πέτυχε η Σταυρούλα Κόνιαλη.

Με το χρόνο να μετρά αντίστροφα για τη λήξη του ημιχρόνου, η Κύπρια γκαρντ της ελληνικής ομάδας πέταξε τη μπάλα από το κέντρο του γήπεδο και βρήκε στόχο, προλαβαίνοντας την κόρνα και προκαλώντας τους πανηγυρισμούς στον πάγκο και τις εξέδρες του «Αντώνης Τρίτσης».

@Photo credits: eurokinissi