Ολυμπιακός - Άρης: Το... παράπονο του ευδιάθετου Φαλ στον Μπαρτζώκα - «Ένα λεπτό ακόμα» (vid)

fall
Μέσα σε ευχάριστο κλίμα, ο Μουστάφα Φαλ πέρασε στον πάγκο κατά τη διάρκεια του Ολυμπιακός - Άρης, ζητώντας από τον Γιώργο Μπαρτζώκα να μείνει στο παρκέ.

Ο Ολυμπιακός ήταν καταιγιστικός στο πρώτο ημίχρονο του αγώνα με τον Άρη έχοντας πάρει το προβάδισμα με σκορ 57-31 στην ανάπαυλα για την δεύτερη αγωνιστική της Stoiximan GBL.

Ο Μουστάφα Φαλ πραγματοποίησε ένα εξαιρετικό πρώτο μέρος στην επιστροφή του στο ελληνικό πρωτάθλημα μετρώντας 9 πόντους με 4/4 δίποντα και 1/1 βολή, μαζί με 2 ριμπάουντ και 1 μπλοκ σε 8:33'.

Μάλιστα, ο Γάλλος σέντερ είχε όρεξη για πλάκα και στο πέρασμά του στον πάγκο... παραπονέθηκε στον Γιώργο Μπαρτζώκα για το γεγονός ότι τον έβγαλε νωρίτερα από ό,τι θα ήθελε.

@Photo credits: glomex