Κουλούρης: Ξανά σκόρερ με την Πόγκον

koulouris

Η Πογκόν Στσζέτσιν πανηγύρισε μια εντυπωσιακή νίκη στο Κύπελλο Πολωνίας, επικρατώντας με 0-3 απέναντι στην Σταλ Ζέσουφ με σκόρερ τον Ευθύμη Κουλούρη.

Ο Ευθύμης Κουλούρης στο 71ο λεπτό της αναμέτρησης της Πογκόν Στσζέτσιν εναντίον της Σταλ Ζέσουφ σκόραρε, συμβάλλοντας στο τελικό 3-0.

Η πολωνική ομάδα μπήκε ορεξάτη στο παιχνίδι και άνοιξε το σκορ στο 24ο λεπτό με γκολ του Κουρζάβα. Έπειτα, ο Έλληνας επιθετικός διπλασίασε τα τέρματα, και ο Μπιτσαχτσιάν στο 85ο λεπτό σφράγισε το τελικό 3-0 για την ομάδα του.

Ο Ευθύμης Κουλούρης πραγματοποιεί μια πολύ καλή σεζόν και μετρά ήδη πέντε γκολ με την Πογκόν Στσζέτσιν στο πολωνικό πρωτάθλημα.