Μακάμπι Χάιφα - Ολυμπιακός: Το γκολ του Aζίζα για το 1-1 (vid)

Στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων ο Αζίζα με ένα απίθανο γκολ ισοφάρισε σε 1-1 για τη Μακάμπι Χάιφα κόντρα στον Ολυμπιακό, με τους οπαδούς της ισραηλινής ομάδας να του παίρνουν τη φανέλα!

Το σουτ του Αζίζα αρχικά κόντραρε πάνω στον Σισέ και στη συνέχεια ο Ισραηλινός εξτρέμ της Μακάμπι Χάιφα με ένα γυριστό χωρίς να βλέπει σκόραρε ένα απίθανο τέρμα ισοφαρίζοντας σε 1-1.

Μάλιστα στους πανηγυρισμούς ο Αζίζα πέταξε τη φανέλα του στους οπαδούς της Μακάμπι, οι οποίοι δεν του την επέστρεφαν αρχικά και ο ίδιος αναγκάστηκε να τη ζητήσει επίμονα για να συνεχίσει στο ματς!

@Photo credits: eurokinissi