Παρί... PlayStation με σκόρερ Μπαπέ, Νεϊμάρ και Μέσι (vids)

Οταν η τριπλέτα συνεργάζεται, τότε η Παρί δεν πιάνεται... Μπαπέ, Νεϊμάρ και Μέσι πέτυχαν τρία τρομερά γκολ έπειτα από υπέροχους συνδυασμούς.

Η Παρί Σεν Ζερμέν... τρομάζει επιθετικά, αφού όταν συνεργάζονται οι Μέσι, Μπαπέ, Νεϊμάρ το αποτέλεσμα είναι μαγικό! Στο 32ο λεπτό ο Μπαπέ έπειτα από τρομερό τακούνι του Νεϊμάρ και λίγο... τύχη πέτυχε το 2-0. Τρία λεπτά αργότερα ο Μέσι τράβηξε όλη την άμυνα πάνω του, έβγαλε μόνο τον Νεϊμάρ και ο Βραζιλιάνος πέτυχε το 3-0. Στο 45ο λεπτό ο Μέσι το πήρε πάνω του και με υπέροχο τέρμα σημείωσε το 4-1. Ηταν το δεύτερο προσωπικό του Αργεντινου σταρ!