Μάντσεστερ Σίτι - Ίντερ: «Άγγιξαν» το προβάδισμα οι Πολίτες με τον Μπερνάρντο Σίλβα (vid)

silva

Το γκολ «άγγιξε» η Σίτι στο 6ο λεπτό, με το σουτ του Μπερνάρντο Σίλβα να περνάει ελάχιστα άουτ από την εστία του Ονάνα.

Τεράστια χαμένη ευκαιρία για τη Μάντσεστερ Σίτι για να κάνει το 1-0 στο 6', με σουτ από τον Μπερνάρντο Σίλβα!

Η ομάδα του Πεπ Γκουαρδιόλα μπήκε δυναμικά στον τελικό του Champions League κόντρα στην Ίντερ και έχασε την πρώτη ευκαιρία της στο 6ο λεπτό του αγώνα. Πρωταγωνιστής ο 28χρονος Πορτογάλος ο οποίος πάτησε περιοχή και σούταρε, με την μπάλα να περνάει ελάχιστα άουτ από την εστία του Ονάνα.