Ίντερ - Ερυθρός Αστέρας: Μαρτίνες και Ταρεμί σκόραραν για το 4-0 (vid)

inter-martinez

Το νέο λάθος στην άμυνα του Ερυθρού Αστέρα έχρισε τον Μαρτίνες σκόρερ, με τον Ταρεμί να κάνει λίγο αργότερα το 4-0 από το σημείο του πέναλτι.

Διαστάσεις θριάμβου στη νίκη της έβαλε η Ίντερ που «χτύπησε» δις μέσα σε δέκα λεπτά απέναντι στον Ερυθρό Αστέρα και ανέβασε... άκοπα τον δείκτη του σκορ στο 4-0.

Οι Σέρβοι έχασαν την μπάλα σε κρίσιμο σημείο, ο Ταρεμί το εκμεταλλεύτηκε και έδωσε την δεύτερη ασίστ του στο ματς στον Μαρτίνες που έκανε το 3-0 στο 71'.

Δέκα λεπτά μετά, οι Νερατζούρι κέρδισαν πέναλτι, το οποία ανέλαβε να εκτελέσει ο Ταρεμί που ευστόχησε για το 4-0.