Άρης Λεμεσού, Στιβ Γιάγκο: Βασικός στη νίκη της Μπουρκίνα Φάσο ο αμυντικός της ομάδας της Λεμεσού

steve_yagko_aris_lemesou
Ο αμυντικός του Άρη Λεμεσού, Στιβ Γιάγκο, αγωνίστηκε και στα 90 λεπτά με τη φανέλα της Μπουρκίνα Φάσο, στο ματς κόντρα στο Μπουρουντί για τα προκριματικά του Copa Africa.

Πολύ καλή παρουσία είχε ο αμυντικός του Άρη Λεμεσού, Στιβ Γιάγκο, στη νίκη της ομάδας της Μπουρκίνα Φάσο με 2-0 κόντρα στο Μπουρούντι για τα προκριματικά του Copa Africa.

O 31χρονος ποδοσφαιριστής της ομάδας του Σπιλέφσκι, αγωνίστηκε και τα 90 λεπτά του αγώνα. Αξίζει να σημειωθεί ότι στο ματς της περασμένης Πέμπτης κόντρα στον ίδιο αντίπαλο, δεν πήρε χρόνο συμμετοχής.

O μπακ της ομάδας της Λεμεσού, μετρά 6 συμμετοχές στο φετινό πρωτάθλημα της Cyprus League, έχοντας αγωνιστεί 480 λεπτά.

Photo Credits: SAVVIDES PRESS SPORTS PHOTOGRAPHERS LTD