Ολυμπιακός - Φράιμπουργκ: Απίστευτη ευκαιρία από τον Μασούρα σε τετ-α-τετ του με τον Ατουμπόλου (vid)

masouras

Ο Ολυμπιακός άγγιξε την ολική ανατροπή κόντρα στη Φράιμπουργκ όμως ο Μασούρας δεν εκμεταλλεύτηκε το μεγάλο λάθος των αμυντικών της και το πλασέ του σταμάτησε στον Ατουμπόλου.

Μία... ανάσα από το 2-1 έφτασε ο Ολυμπιακός, στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων του πρώτου ημιχρόνου της αναμέτρησής του με τη Φράιμπουργκ.

Τότε ο Μασούρας έκμεταλλεύτηκε το λάθος της αντίπαλης άμυνας, πήρε την μπάλα και πάτησε στα αντίπαλα καρέ, όπου βρέθηκε σε θέση τετ-α-τετ με τον Ατουμπόλου.

Ο νεαρός πορτιέρε όμως απέκρουσε το σουτ του και στη συνέχεια το πλασέ του Ελ Καμπί πέρασε άουτ.

@Photo credits: INTIME