Γαλατάσαραϊ - ΠΑΟΚ: Κεφαλιά του Οσιμέν και αυτογκόλ του Μπάμπα για το 1-0 (vid)

rahman

Μετά από κεφαλιά του Οσιμέν ο Μπάμπα Ράχμαν έστειλε την μπάλα στα δίχτυα της ομάδας του για το 1-0 της Γαλατάσαραϊ κόντρα στον ΠΑΟΚ στην Κωνσταντινούπολη.

Η Γαλατάσαραϊ βρήκε γρήγορο γκολ δεύτερο ημίχρονο της αναμέτρησης με τον ΠΑΟΚ στην Κωνσταντινούπολη για την πρεμιέρα της League Phase του Europa League. Στο 48ο λεπτό έπειτα από εκτέλεση κόρνερ ο Βίκτορ Οσιμέν νίκησε άπαντες στον αέρα, πήρε την κεφαλιά και ο Αμπντούλ Μπάμπα Ράχμαν στην προσπάθεια του να διώξει έστειλε την μπάλα στα δίχτυα του Κοτάρσκι και έκανε το 1-0 για την Τσιμ Μπομ με αυτογκόλ.