Ιμπαγάσα: «Είμαστε λυπημένοι με το αποτέλεσμα»

osfp

Ο Άριελ Ιμπαγάσα αναφέρθηκε στην ισοπαλία του Ολυμπιακού Β’ κόντρα στον Ιωνικό και στην εμφάνιση της ομάδας του.

Ο Ολυμπιακός Β’ έμεινε στο 1-1 κόντρα στον Ιωνικό στο Ρέντη και ο Άριελ Ιμπαγάσα μίλησε για το αποτέλεσμα αλλά και την εμφάνιση της ομάδας του.

«Είμαστε λυπημένοι με το αποτέλεσμα. Νομίζω ότι κάναμε πολύ καλό παιχνίδι.

Στο πρώτο ημίχρονο δημιουργήσαμε ευκαιρίες, ενώ ο αντίπαλος προηγήθηκε με εκτέλεση φάουλ.

Στο δεύτερο ημίχρονο ξεκινήσαμε καλά, ισοφαρίσαμε, αλλά στη συνέχεια κάναμε αρκετά λάθη. Ο αντίπαλος θα μπορούσε να σκοράρει, αλλά ο Παπαδούδης λειτούργησε καλά. Κάναμε και εμείς ευκαιρίες, αλλά δεν καταφέραμε να βάλουμε δεύτερο γκολ. Θέλαμε να νικήσουμε και είμαστε λυπημένοι με το αποτέλεσμα.

Πρέπει να συνεχίσουμε τη δουλειά, να βελτιωθούμε και να σκεφτούμε τον επόμενο αγώνα».