Καλαμάτα: Οι ξέφρενοι πανηγυρισμοί του Αναστόπουλου στην γκολάρα του Μπαράλες στο 95' (vid)

Αναστόπουλος με Μπαράλες πανηγυρίζουν

Έξαλλα πανηγύρισε ο Νίκος Αναστόπουλος το εξαιρετικό τέρμα του Μπαράλες που έδωσε τη νίκη στην Καλαμάτα στις καθυστερήσεις στο ματς με τον Παναργειακό.

Στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων η Καλαμάτα με τη σουτάρα του Μπαράλες πήρε τη νίκη με 2-1 επί του Παναργειακού και ο Νίκος Αναστόπουλος στον πάγκο της «Μαύρης Θύελλας»... τρελάθηκε πανηγυρίζοντας έξαλλα μαζί με τους συνεργάτες του. Άρχισε να τρέχει και στη συνέχεια έγινε ένα κουβάρι με το τεχνικό του επιτελείο ζώντας το με την ψυχή του.

@Photo credits: INTIME