ΑΕΚ-ΠΑΟΚ: Ο Λιβάι Γκαρσία άνοιξε το σκορ και έβαλε... φωτιά στην «OPAP Arena» (vid)

Ο Σέρχιο Αραούχο πίεσε ψηλά, έκλεψε την μπάλα και ο Ελίασον έδωσε στον Λιβάι Γκαρσία για να σκοράρει και να γράψει το 1-0 για την ΑΕΚ κόντρα στον ΠΑΟΚ.

Μέσα σε ένα... χορταρτιστικό πρώτο ημίχρονο, η ΑΕΚ κατάφερε να βρει τον δρόμο προς τα δίχτυα κόντρα στον ΠΑΟΚ και να βάλει... φωτιά στην «OPAP Arena».

Συγκεκριμένα στο 36ο λεπτό, ο Κουλιεράκης έκανε κακή πάσα στον Ντάντας, ο Αραούχο κατάφερε να την κλέψει, την έδωσε στον Ελίασον που τροφοδότησε στον Λιβάι Γκαρσία και εκείνος με ένα πολύ ωραίο πλασέ νίκησε τον Κοτάρσκι για το 1-0.

@Photo credits: eurokinissi