Stoiximan Super League: Η βαθμολογία μετά τις ισοπαλίες σε Σέρρες και Βόλο

volos-panaitolikos intime

Χωρίς νικητή και με το ίδιο σκορ έληξαν και τα δύο αποψινά ματς της κατηγορίας, όπου στο ντέρμπι της ουράς του Πανθεσσαλικού ο Βόλος και ο Παναιτωλικός έμειναν στο 1-1, ενώ το Πανσερραϊκός-Αρης κρίθηκε στις καθυστερήσεις όπου τότε ο Αλεξιτς «απάντησε» στο γκολ του Μορόν.

Στην ουρά ήταν η στραμμένη η προσοχή με γνώμονα το σημερινό (3/2) πρόγραμμα της Stoiximan Super League, λόγω του μεγάλου ντέρμπι παραμονής μεταξύ Βόλου και Παναιτωλικού.

Το οποίο δεν ανέδειξε νικητή (1-1) και έτσι οι μεν γηπεδούχοι βρίσκονται πλέον στο «+4» από τη ζώνη του υποβιβασμού, οι δε φιλοξενούμενοι στο «+3» αλλά αμφότεροι έχουν έναν αγώνα παραπάνω.

Το άλλο παιχνίδι της ημέρας έληξε με το ίδιο σκορ (1-1) και ήταν... ακατάλληλο για καρδιακούς, καθώς ο Πανσερραϊκός ισοφάρισε τον Αρη στις καθυστερήσεις και έτσι πήρε τον βαθμό.