Τα highlights από το Κηφισιά-Βόλος 0-0 (vid)

kifisia-volos eurokinisi

Η αναμέτρηση της Καισαριανής δεν ανέδειξε νικητή και δεν είχε σκορ. Οι γηπεδούχοι είχαν δοκάρι, οι φιλοξενούμενοι τελείωσαν με 10.

Χωρίς σκορ έληξε το σημερινό (11/2) ματς της Καισαριανής, όπου η Κηφισιά και ο Βόλος έμειναν στο 0-0.

Οι γηπεδούχοι είχαν δοκάρι στα πρώτα λεπτά με τον Μενέντεζ, ενώ οι φιλοξενούμενοι έμειναν με 10 παίκτες λίγο πριν την ανάπαυλα, λόγω αποβολής του Ασλανίδη.

Στο πρώτο ημίχρονο είχαμε και μία ολιγόλεπτη διακοπή λόγω διαμαρτυριών της πλευράς του Βόλου για τον αριθμό των ατόμων που ήταν στο γήπεδο.

@Photo credits: eurokinissi