ΟΦΗ: Τα highlights του φιλικού με την Μπέρσχοτ και οι δηλώσεις Δέλλα - Χατζηθεοδωρίδη

OFI

Δείτε τα στιγμιότυπα από το φιλικό του ΟΦΗ με την Μπέρσχοτ αλλά και τις δηλώσεις που έκαναν μετά το τέλος της αναμέτρησης οι Τραϊανός Δέλλας και Ηλίας Χατζηθεοδωρίδης.

Την ήττα γνώρισε ο ΟΦΗ στο φιλικό παιχνίδι της Παρασκευής με την Μπέρσχοτ. Οι Κρητικοί παρουσίασαν καλό πρόσωπο στο πρώτο ημίχρονο και ήταν ανώτεροι στο μεγαλύτερο διάστημα του πρώτου 45λεπτου, καθώς κατάφεραν να προηγηθούν με γκολ του Ισέκα.

Στο δεύτερο μέρος ωστόσο η απόδοση της ομάδας του Τραϊανού Δέλλα έπεσε, με αποτέλεσμα η Μπέρσχοτ να γυρνάει το παιχνίδι και να επικρατεί εν τέλει με 3-1. Η ΠΑΕ ΟΦΗ ανέβασε στα social media τα highlights του φιλικού αγώνα με την Μπέρσχοτ, αλλά και τα όσα είπαν μετά το τέλος της αναμέτρησης οι Τραϊανός Δέλλας και Ηλίας Χατζηθεοδωρίδης.