ΑΕΚ: Ο Ντουά μπήκε αλλαγή στο ματς της Λουντογκόρετς με την Μπερόε

Ο Ντουά της Ελβετίας

Ο Κουαντουό Ντουά, τον οποίο προσπαθεί να αποκτήσει η ΑΕΚ, πέρασε αλλαγή στην αναμέτρηση της Λουντογκόρετς με την Μπερόε στο δεύτερο ημίχρονο.

Στον πάγκο της Λουντογκόρετς βρισκόταν ο Κουαντουό Ντουά για την εκτός έδρας αναμέτρηση με την Μπερόε για το πρωτάθλημα της Βουλγαρίας.

Ο 27χρονος Ελβετός φορ, τον οποίο προσπαθεί να αποκτήσει η ΑΕΚ, πέρασε αλλαγή στο 69ο λεπτό της αναμέτρησης, με την Λουντογκόρετς να έχει ανοίξει το σκορ (0-1) τέσσερα λεπτά νωρίτερα. Ένα τέρμα που της αρκούσε για να πάρει τη νίκη.