Λαμία - Πανσερραϊκός: Τα γκολ των Μπετανκόρ και Ρινγκ για το 1-2 (vids)

Το γκολ του Μπετανκόρ για τον Πανσερραϊκό

Στο 63' ο Πανσερραϊκός έφτασε και σε δεύτερο γκολ απέναντι στη Λαμία με σκόρερ τον Μπετανκόρ, με τη Λαμία να απαντάει τέσσερα λεπτά αργότερα με τον Ρινγκ.

Έπειτα από το προβάδισμα που πήρε με το καταπληκτικό τέρμα του Δεληγιαννίδη, ο Πανσερραϊκός έφτασε στο 0-2 στο 63' με τον Μπετανκόρ. Ο Φαρές σέντραρε και ο Μπετανκόρ με τη μία μέσα από την περιοχή έστειλε την μπάλα στα δίχτυα της Λαμίας για το 0-2.

Η Λαμία όμως μπήκε ξανά μέσα στο παιχνίδι τέσσερα λεπτά αργότερα. Στο 67' ο Ρινγκ σούταρε, η μπάλα κόντραρε και κατέληξε στα δίχτυα για το 1-2.