Άρης - Χάποελ Ιερουσαλήμ: Τα highlights της αναμέτρησης (vid)

bochoridis
Δείτε τα highlights της ήττας του Άρη από την Χάποελ Ιερουσαλήμ για την τέταρτη αγωνιστική των ομίλων του EuroCup.

Ο Άρης δεν κατάφερε να πάρει τη νίκη στο ματς με την Χάποελ Ιερουσαλήμ στην Θεσσαλονίκη, γνωρίζοντας την ήττα με 68-78 και πέφτοντας στο 1-3 της βαθμολογικής κατάταξης του EuroCup.

Οι Θεσσαλονικείς αν και ήταν μέσα στο κόλπο του αγώνα για 30 λεπτά, κατέρρευσαν αμυντικά και επιθετικά στην τελευταία περίοδο και δεν κατάφεραν να αποφύγουν το αρνητικό αποτέλεσμα. Δείτε τα highlights της αναμέτρησης:

@Photo credits: eurokinissi