Μπάγερν - Ολυμπιακός 84-80: Τα highlights του αγώνα

Μπάγερν Ολυμπιακός Highlights
Δείτε τα highlights της ήττας του Ολυμπιακού από την Μπάγερν Μονάχου στο Μόναχο για την 5η αγωνιστική της EuroLeague.

Ο Ολυμπιακός έχασε στο Μόναχο, παρότι είχε το ματς υπό τον έλεγχό του για ένα ημίχρονο. Η Μπάγερν βρήκε τις απαντήσεις και κυρίως τους πρωταγωνιστές, με τον Κάρσεν Έντουαρντς να πετυχαίνει 30 πόντους και δίνει τη νίκη στην ομάδα του.

Από πλευράς Ολυμπιακού πρώτος σκόρερ ήταν ο Σάσα Βεζένκοβ, ο οποίος όμως παρά τους 16 πόντους του, έχασε δύο ευκαιρίες να δώσει το προβάδισμα στο τελευταίο λεπτό, με το σκορ στο 82-80. Στους 12 σταμάτησε ο Τάιλερ Ντόρσεϊ ενώ άλλους 10 πέτυχε ο Μόουζες Ράιτ για τους Πειραιώτες.

Μπάγερν - Ολυμπιακός: Τα highlights

@Photo credits: eurokinissi