Ολυμπιακός - Ζάλγκιρις: Ο Μπλακ αποβλήθηκε με πέντε φάουλ σε 2 λεπτά!

Ο Ταρίκ Μπλακ αποβλήθηκε, συμπληρώνοντας πέντε ατομικά φάουλ, έχοντας μόλις δύο λεπτά στο παρκέ στην αναμέτρηση του Ολυμπιακού με τη Ζάλγκιρις!

Ο Ταρίκ Μπλακ πέρασε στην αναμέτρηση του Ολυμπιακού απέναντι στη Ζάλγκιρις, για τη 2η αγωνιστική της EuroLeague, έχοντας δύο φάουλ από το πρώτο ημίχρονο, στα τελευταία 41 δεύτερα του πρώτου ημιχρόνου!

Στα πρώτα 30 δεύτερα έκανε το τρίτο φάουλ, σχεδόν 45 δευτερόλεπτα αργότερα το 4ο και οι διαμαρτυρίες του για το φάουλ, το οποίο χρεώθηκε τον έβγαλε εκτός αγώνα!

Ο Αμερικανός σέντερ του Ολυμπιακού κατάφερε να αγωνιστεί, συνολικά, για 2:02, έχοντας στη στατιστική του μόνο ένα λάθος!

@Photo credits: eurokinissi