ΑΠΟΕΛ - Ρίγας: Ο Δώνης με κεφαλιά κάνει το 2-1 και στέλνει το ματς στην παράταση! (vid)

tasos_donis
Απίστευτη εξέλιξη στο ΓΣΠ, με τον Τάσο Δώνη στην εκπνοή του παιχνιδιού να σκοράρει και να στέλνει το ματς στην παράταση!

Εκεί που όλα τα όνειρα του ΑΠΟΕΛ, έδειχναν να εκλείπουν με το σκορ στο 1-1, ο Τάσος Δώνης έβαλε φωτιά στο γήπεδο της Λευκωσίας με το γκολ που πέτυχε.

Ανήμερα των γενεθλίων του, ο Έλληνας ακραίος επιθετικός βρήκε δίχτυα στο 90+4, ουσιαστικά στην τελευταία φάση του παιχνιδιού, έπειτα από σέντρα του Σόυσιτς και έκανε το 2-1 στην αναμέτρηση, το οποίο σε συνδυασμό με την νίκη της Ρίγα με 2-1 στο πρώτο παιχνίδι, έστειλε το ματς στην παράταση!