Παναθηναϊκός – Λεβαδειακός: Χάρηκε με την ψυχή του το 1-0 ο Αλόνσο

Ο Ντιέγκο Αλόνσο

Ο Σπόραρ στο 6ο λεπτό των καθυστερήσεων κατάφερε να στείλει την μπάλα στα δίχτυα του Λεβαδειακού κάνοντας το 1-0, με τον Ντιέγκο Αλόνσο να χαίρεται με την ψυχή του το τέρμα του Σλοβένου.

Όλη η ένταση του αγώνα βγήκε στο γκολ του Σπόραρ στον Αλόνσο. Ο Σλοβένος με τέρμα στο 6ο λεπτό των καθυστερήσεων έκανε το 1-0 για τον Παναθηναϊκό κόντρα στον Λεβαδειακό, δίνοντας τη νίκη στην ομάδα του και ο Ουρουγουανός τεχνικός το πανηγύρισε με την ψυχή του όπως θα δείτε και από τις φωτογραφίες που ακολουθούν.

@Photo credits: eurokinissi